Opis
Charakterystyka Radar DIMAX R8+ 295/35 R21 107 Y
Radar Dimax R8+ to ogumienie Ultra High Performance. Oznacza to, że mamy tu do czynienia z produktem przeznaczonym do wysokich osiągów, który ma oferować znakomite parametry pod najwyższymi obciążeniami. Opony te zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dynamiki, sterowności, responsywności i przyczepności w trakcie jazdy przy wysokich prędkościach. Działają wybitnie w warunkach letnich – niezależnie od tego, czy nawierzchnia jest mokra, czy sucha. Jak na opony należące do tego segmentu, Dimax R8+ wyróżniają się dosyć atrakcyjną ceną. Nie odbija się to jednak na ich trwałości i standardzie wykonania – są to opony stworzone z zachowaniem bardzo restrykcyjnych norm. Konstrukcja tych opon została zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu.
Zalety opon Radar DIMAX R8+
- Ogumienie Ultra High Performance
- Wysokie indeksy prędkości
- Doskonały komfort jazdy w trudnych warunkach
Zastosowanie opon Radar DIMAX R8+
Ogumienie Radar Dimax R8+ to produkt z rodziny Dimax, która dedykowana jest dla modeli samochodów o wysokich osiągach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Radar |
| Model bieżnika | DIMAX R8+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 295/35 R21 |
| Kod producenta | 8886459588533 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 75 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 16,3 kg |







