Opis
Charakterystyka Falken Ziex ZE310 Ecorun 205/55 R16 94 V
To model dopracowany pod względem uniwersalności. Wzór asymetrycznego bieżnika jest zróżnicowany w zależności od rozmiaru opony, dlatego ogumienie dobrze spisuje się zarówno w małych hatchbackach, jak i większych samochodach osobowych. Do szerokości 195 mm Falken Ziex ZE310 Ecorun wykorzystuje trzy rowki obwodowe, a powyżej – cztery. Dodatkowy rowek w większych modelach zapewnia równie efektywny drenaż przy szerszej powierzchni styku z nawierzchnią. Dzięki temu skutecznie ogranicza ryzyko pojawienia się aquaplaningu. Technologia Adaptive Constant Pressure powoduje, że ciśnienie w oponie płynnie dostosowuje się do warunków jazdy. Wpływa to na lepszą stabilność i utrzymanie trakcji. Natomiast opatentowana mieszanka Advanced 4D Nano Design poprawia odporność na ścieranie.
Zalety opon Falken Ziex ZE310 Ecorun
- Wzór bieżnika dostosowany do rozmiaru opony dla zachowania zawsze tak samo wysokich parametrów
- Odporność na ścieranie poprawiona o 1/3 dzięki opatentowanej mieszance gumowej Advanced 4D Nano Design
- Doskonałe pochłanianie szumów i amortyzacja wibracji
Zastosowanie opon Falken Ziex ZE310 Ecorun
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | Ziex ZE310 Ecorun |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/55 R16 |
| Kod producenta | 334620 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Waga | 8 kg |
| Informacje dodatkowe | AUDI|A3 |







