Opis
Charakterystyka Cooper Discoverer A/T 3 Sport 2 265/60 R18 110 T
Cooper Discoverer A/T3 Sport 2 to wszechstronny model całoroczny, który znakomicie balansuje właściwości terenowe oraz stabilność jazdy na drogach utwardzonych. Bieżnik o solidnej konstrukcji blokowej jest produkowany z mieszanki gumowej opracowanej w nowej technologii. Dzięki temu ogumienie zapewnia wysoką odporność na przecięcia i uszkodzenia podczas jazdy w terenie. Nowa mieszanka gumowa poprawiła także przyczepność na mokrej nawierzchni w porównaniu z modelem poprzedniej generacji. Ściany boczne opon Cooper Discoverer A/T3 Sport 2 powstają natomiast z nowej mieszanki EPDM, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki temu guma jest bardziej odporna na degradację.
Zalety opon Cooper Discoverer A/T 3 Sport 2
- Zrównoważone parametry w terenie i na asfalcie
- Wysoka odporność bieżnika na przecięcie i zniszczenie
- Skuteczna ochrona ścian bocznych przed promieniowaniem UV
Zastosowanie opon Cooper Discoverer A/T 3 Sport 2
Opony całoroczne przeznaczone do samochodów z napędem 4×4 użytkowanych zarówno na asfalcie, jak i w terenie.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Cooper |
| Model bieżnika | Discoverer A/T 3 Sport 2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/60 R18 |
| Kod producenta | 0029142952794 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 110 (do 1060 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 18,078 kg |







