Opis
Charakterystyka Kleber Krisalp HP3 215/50 R17 95 V
Opony Kleber Krisalp HP3 zaprojektowano z myślą o trudnych, zimowych warunkach. Użyty w nich kierunkowy bieżnik nie tylko doskonale spisuje się na zaśnieżonej drodze. Również podczas opadów deszczu zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Opony Kleber Krisalp HP3 dysponują konstrukcją, która redukuje szansę na wystąpienie zjawiska aquaplaningu – kanały rynnowe Toboggan uniemożliwiają cofanie się wody, przez co drenaż jest jeszcze skuteczniejszy. Ogumienie to zdobyło zaufanie wielu kierowców – przede wszystkim za sprawą doskonałych właściwości jezdnych w atrakcyjnej cenie. Do tego oferuje cichą pracę i komfort podróży.
Zalety opon Kleber Krisalp HP3
- Doskonale przystosowane do jazdy zimą
- Odpowiednia kontrola nad pojazdem w trakcie opadów śniegu
- Krótka droga hamowania na śliskiej nawierzchni
Zastosowanie opon Kleber Krisalp HP3
Opony Kleber Krisalp HP3 to bardzo wszechstronne ogumienie. Sprawdzi się ono zarówno w przypadku aut osobowych do jazdy miejskiej, jak i cięższych SUV-ów.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kleber |
| Model bieżnika | Krisalp HP3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/50 R17 |
| Kod producenta | 604955 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,939 kg |







