Opis
Charakterystyka Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104 V
Yokohama Geolandar CV 4S G061 to całoroczny model klasy premium, który sprawdzi się w SUV-ach użytkowanych głównie na asfalcie i okazyjnie jeżdżących na drogach nieutwardzonych. Zygzakowate rowki skutecznie odprowadzają nadmiar wody, znacznie zmniejszając ryzyko aquaplaningu. Trójwymiarowe lamele na blokach bieżnika zmieniają swój kształt wraz ze zużyciem, co pozwala zachować przyczepność na śniegu przez cały okres użytkowania. Zoptymalizowana powierzchnia styku z nawierzchnią skutkuje równowagą pomiędzy przyczepnością przez cały rok a komfortem jazdy. Opony Yokohama Geolandar CV 4S G061 są wytwarzane z mieszanki gumowej wzbogaconej o polimery oraz mikrokrzemionkę o ulepszonej dyspersji. Dzięki temu bieżnik nie tylko zapewnia lepszą przyczepność w każdych warunkach, ale ma też niższe opory toczenia oraz większą odporność na zużycie.
Zalety opon Yokohama Geolandar CV 4S G061
- Wzór bieżnika zoptymalizowany pod kątem redukcji hałasu toczenia
- Wzmocnienia ścian bocznych poprawiające ochronę przed uszkodzeniem
- Mieszanka gumowa z polimerami zwiększającymi przyczepność
Zastosowanie opon Yokohama Geolandar CV 4S G061
Opony całoroczne przeznaczone do użytku w autach typu SUV oraz crossover.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Geolandar CV 4S G061 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/60 R18 |
| Kod producenta | 4548515053310 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 104 (do 900 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 12,662 kg |







