Opis
Charakterystyka Yokohama Geolandar A/T G015 265/60 R18 110 H
To ogumienie zaprojektowane do całorocznej jazdy po zróżnicowanym terenie. Bieżnik wyposażony jest w trójstopniowe lamele w kształcie piramid. Zwiększają one sztywność obręczy barkowej, co przekłada się na szybkie usuwanie wody w jej obszarze. Odpowiednią twardość zapewnia też blokowy układ bieżnika. Bloki zachodzą również na profil opony. Dzięki temu zarówno wewnętrzna część, jak i zewnętrzna strefa idealnie ze sobą współpracują. Za jazdę w terenie odpowiadają otwarte przestrzenie w profilu opony, natomiast zaokrąglone krawędzie na środku nadają jej szosowego charakteru. Mieszanka gumowa składa się z trzech różnych rodzajów polimerów, krzemionki i olejku pomarańczowego. Wszystkie te składniki zapewniają doskonałą wytrzymałość na zużycie oraz przyczepność bez względu na temperaturę.
Zalety opon Yokohama Geolandar A/T G015
- Konstrukcja wzmocniona dwiema taśmami stalowymi, owiniętymi nylonowymi nićmi
- Usztywnienia dostosowane do rozmiaru ogumienia
- Świetna praca na zaśnieżonych nawierzchniach dzięki lamelom 3D i dodatkowym rowkom
Zastosowanie opon Yokohama Geolandar A/T G015
Opony przeznaczone do samochodów terenowych z napędem 4×4, typu SUV oraz Pick-up.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Geolandar A/T G015 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/60 R18 |
| Kod producenta | 4968814904081 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 110 (do 1060 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | Czarne wklęsłe litery na boku |
| Waga | 17,207 kg |







