Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth Winter V906 205/55 R16 91 T
Yokohama BluEarth Winter V906 to model oferujący znakomitą przyczepność w warunkach zimowych i możliwość osiągania długich przebiegów. Bieżnik „Harmony” został wyposażony w lamele 3D, dlatego zapewnia bezpieczeństwo na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, zwiększając zarazem zasięg na jednym komplecie ogumienia. Zaawansowana mieszanka gumowa, powstająca w technologii A.R.T., zapewnia wysoką elastyczność i poprawę kontaktu z podłożem. W składzie mieszanki zastosowano krzemionkę dla zwiększenia trakcji na mokrej drodze oraz polimer podnoszący przyczepność na śniegu. Co więcej, ogumienie Yokohama BluEarth Winter V906 wykorzystuje solidną konstrukcję, która korzystnie wpływa na stabilność, a dodatkowa warstwa o niskiej emisji ciepła pod bieżnikiem redukuje opory toczenia.
Zalety opon Yokohama BluEarth Winter V906
- Bieżnik „Harmony” z lamelami 3D dla pełnej przyczepności na śniegu i lodzie
- Mieszanka wytwarzana w technologii A.R.T. dla elastyczności idealnie dopasowanej do warunków zimowych
- Solidna konstrukcja z warstwą o niskiej emisji ciepła, dla wyższej stabilności i mniejszych oporów toczenia
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth Winter V906
Opona klasy premium przeznaczona do użytku w sezonie zimowym w samochodach kompaktowych, osobowych klasy średniej, oraz kompaktowych SUV-ach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth Winter V906 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/55 R16 |
| Kod producenta | 4968814999001 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 9,481 kg |







