Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth Winter V905 225/40 R19 93 W
Powierzchnia Yokohama BluEarth *winter V905 pokryta jest rowkami o różnej szerokości, a także lamelami oraz mikrolamelami. Rowki efektywnie odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe. Ustawione pod właściwym kątem zapobiegają wpadnięciu w poślizg podczas dynamicznego manewrowania. Natomiast gęsta sieć lameli pozwala zachować prawidłową sztywność opony podczas jazdy po lodzie czy śniegu. Ogumienie wyróżnia się dopracowanym obszarem styku z nawierzchnią. Przekłada się to na trakcję na śniegu i lepsze zachowanie na mokrej szosie. Mieszanka gumowa jest wzbogacona w olejek ze skórki pomarańczy, który pozwala utrzymać odpowiednią miękkość i jeszcze bardziej poprawić obszar kontaktu z podłożem.
Zalety opon Yokohama BluEarth Winter V905
- Pewna i bezpieczna jazda nawet przy dużej prędkości
- Doskonałe osiągi na ośnieżonej, oblodzonej oraz mokrej drodze
- Dopracowana mieszanka zapewniająca elastyczność w niskich temperaturach
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth Winter V905
Opona przeznaczona do samochodów o podwyższonych osiągach, również w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth Winter V905 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/40 R19 |
| Kod producenta | 4968814987954 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 93 (do 650 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,189 kg |







