Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth-4S AW21 235/40 R18 95 Y
Yokohama BluEarth-4S AW21 to opony stworzone z myślą o kierowcach, którzy chcą postawić na ogumienie całoroczne, ale martwią się o jakość takich rozwiązań. W tym przypadku nie ma czasu na problemy – są to opony wszechstronne, przystosowane do pracy w naprawdę wymagających warunkach. Znakomicie sprawdzą się jako wsparcie w walce z każdego rodzaju opadami, wilgotną nawierzchnią, czy błotem. Dopracowana budowa bieżnika to odpowiedź na potrzeby współczesnych kierowców – Yokohama BluEarth-4S AW21 pozwala na bezpieczną jazdę w bardzo niekorzystnych warunkach drogowych.
Zalety opon Yokohama BluEarth-4S AW21
- Wysoka trwałość – znakomite materiały i odporność na warunki zewnętrzne
- Klasa premium – gwarancja najwyższych standardów produkcyjnych
- Znakomite działanie zimą – sterowność w deszczu, śniegu i na lodzie
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth-4S AW21
Opony wielosezonowe Yokohama BluEarth-4S AW21 przeznaczone są do pojazdów osobowych oraz SUV-ów.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth-4S AW21 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/40 R18 |
| Kod producenta | 4548515028080 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,286 kg |







