Opis
Charakterystyka Yokohama Advan Winter V907 265/35 R21 101 W
Yokohama Advan Winter V907 to zimowy model klasy premium zaprojektowany, aby połączyć sportowe osiągi oraz zimowe bezpieczeństwo. W efekcie może zaoferować zrównoważone parametry na suchych i mokrych nawierzchniach. Wzór bieżnika z poprzecznymi rowkami w układzie litery „V” oraz dwoma rowkami obwodowymi pozwala na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu spod opony. Trójwymiarowe lamele na klockach bieżnika zwiększają liczbę krawędzi zaczepiających się o warstwę śniegu i lodu, co zwiększa przyczepność niezbędną podczas przyspieszania i hamowania – szeroki obszar bieżnika maksymalizuje ten efekt. Do produkcji bieżnika Yokohama Advan Winter V907 wykorzystywana jest podwójna warstwa mieszanki gumowej. Parametry mieszanki odpowiadają za właściwości jezdne na śniegu, ale wpływają również na osiągi w suchych warunkach, zwiększając m.in. stabilność prowadzenia. Warstwa bieżnika o niskim nagrzewaniu redukuje opory toczenia i zwiększa efektywność energetyczną.
Zalety opon Yokohama Advan Winter V907
- Trójwymiarowe lamele nowej generacji dla jak najwyższej przyczepności na śniegu
- Kierunkowy bieżnik dla szybkiego odprowadzania wody i błota pośniegowego spod opony
- Podwójna mieszanka gumowa dla lepszej równowagi osiągów na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Winter V907
OOpony zimowe klasy premium przeznaczone do SUV-ów oraz samochodów z napędem spalinowym i elektrycznym o sportowej charakterystyce prowadzenia.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Advan Winter V907 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/35 R21 |
| Kod producenta | 4548515323543 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 101 (do 825 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 13,24 kg |
Charakterystyka Yokohama Advan Winter V907 265/35 R21 101 W
Yokohama Advan Winter V907 to zimowy model klasy premium zaprojektowany, aby połączyć sportowe osiągi oraz zimowe bezpieczeństwo. W efekcie może zaoferować zrównoważone parametry na suchych i mokrych nawierzchniach. Wzór bieżnika z poprzecznymi rowkami w układzie litery „V” oraz dwoma rowkami obwodowymi pozwala na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu spod opony. Trójwymiarowe lamele na klockach bieżnika zwiększają liczbę krawędzi zaczepiających się o warstwę śniegu i lodu, co zwiększa przyczepność niezbędną podczas przyspieszania i hamowania – szeroki obszar bieżnika maksymalizuje ten efekt. Do produkcji bieżnika Yokohama Advan Winter V907 wykorzystywana jest podwójna warstwa mieszanki gumowej. Parametry mieszanki odpowiadają za właściwości jezdne na śniegu, ale wpływają również na osiągi w suchych warunkach, zwiększając m.in. stabilność prowadzenia. Warstwa bieżnika o niskim nagrzewaniu redukuje opory toczenia i zwiększa efektywność energetyczną.
Zalety opon Yokohama Advan Winter V907
- Trójwymiarowe lamele nowej generacji dla jak najwyższej przyczepności na śniegu
- Kierunkowy bieżnik dla szybkiego odprowadzania wody i błota pośniegowego spod opony
- Podwójna mieszanka gumowa dla lepszej równowagi osiągów na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Winter V907
OOpony zimowe klasy premium przeznaczone do SUV-ów oraz samochodów z napędem spalinowym i elektrycznym o sportowej charakterystyce prowadzenia.
5,6/6,0 22 opinie
Całościowa ocena
5,1/6,0
Ogólny komfort jazdy
5,6/6,0
Prowadzenie sucha nawierzchnia
5,6/6,0
Prowadzenie mokra nawierzchnia
5,8/6,0
Prowadzenie warunki zimowe
100% użytkowników poleca tę oponę
Opinie użytkowników (22)
5,3
Polecam
Piotr
255/45 R19 104 V
:6,0
5,0
5,0
5,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,3
Polecam
Maciej
225/40 R19 93 W
:3,0
6,0
6,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,8
Polecam
Michal
235/50 R19 103 V
:6,0
6,0
5,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,7
Polecam
Arek
235/45 R19 99 V
:5,0
6,0
6,0
brak
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,8
Polecam
Puszek
255/40 R20 101 W
:5,0
6,0
6,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Pirelli
P Zero Winter
265/35 R21 101 W
1462,53
Pirelli
P Zero Winter 2
265/35 R21 101 W
1595,88
Pirelli
Winter Sottozero 3
265/35 R21 101 W
1517,72
Continental
WinterContact TS 860 S
265/35 R21 101 W
1395,89







