Opis
Charakterystyka Yokohama Advan Winter V907 265/35 R20 99 V
Yokohama Advan Winter V907 to zimowy model klasy premium zaprojektowany, aby połączyć sportowe osiągi oraz zimowe bezpieczeństwo. W efekcie może zaoferować zrównoważone parametry na suchych i mokrych nawierzchniach. Wzór bieżnika z poprzecznymi rowkami w układzie litery „V” oraz dwoma rowkami obwodowymi pozwala na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu spod opony. Trójwymiarowe lamele na klockach bieżnika zwiększają liczbę krawędzi zahaczających się o warstwę śniegu i lodu, co zwiększa przyczepność niezbędną podczas przyspieszania i hamowania – szeroki obszar bieżnika maksymalizuje ten efekt. Do produkcji bieżnika Yokohama Advan Winter V907 wykorzystywana jest podwójna warstwa mieszanki gumowej. Parametry mieszanki odpowiadają za właściwości jezdne na śniegu, ale wpływają również na osiągi w suchych warunkach, zwiększając m.in. stabilność jazdy. Warstwa bieżnika o niskim nagrzewaniu redukuje opory toczenia i zwiększa efektywność energetyczną.
Zalety opon Yokohama Advan Winter V907
- Trójwymiarowe lamele nowej generacji dla maksymalnej przyczepności na śniegu
- Kierunkowy bieżnik dla skutecznego odprowadzania wody i błota pośniegowego spod opony
- Podwójna mieszanka gumowa dla lepszej równowagi osiągów na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Winter V907
OOpony zimowe klasy premium przeznaczone do SUV-ów oraz samochodów z napędem spalinowym i elektrycznym o sportowej charakterystyce prowadzenia.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Advan Winter V907 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/35 R20 |
| Kod producenta | 4548515336406 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 13,36 kg |
Charakterystyka Yokohama Advan Winter V907 265/35 R20 99 V
Yokohama Advan Winter V907 to zimowy model klasy premium zaprojektowany, aby połączyć sportowe osiągi oraz zimowe bezpieczeństwo. W efekcie może zaoferować zrównoważone parametry na suchych i mokrych nawierzchniach. Wzór bieżnika z poprzecznymi rowkami w układzie litery „V” oraz dwoma rowkami obwodowymi pozwala na skuteczne odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu spod opony. Trójwymiarowe lamele na klockach bieżnika zwiększają liczbę krawędzi zahaczających się o warstwę śniegu i lodu, co zwiększa przyczepność niezbędną podczas przyspieszania i hamowania – szeroki obszar bieżnika maksymalizuje ten efekt. Do produkcji bieżnika Yokohama Advan Winter V907 wykorzystywana jest podwójna warstwa mieszanki gumowej. Parametry mieszanki odpowiadają za właściwości jezdne na śniegu, ale wpływają również na osiągi w suchych warunkach, zwiększając m.in. stabilność jazdy. Warstwa bieżnika o niskim nagrzewaniu redukuje opory toczenia i zwiększa efektywność energetyczną.
Zalety opon Yokohama Advan Winter V907
- Trójwymiarowe lamele nowej generacji dla maksymalnej przyczepności na śniegu
- Kierunkowy bieżnik dla skutecznego odprowadzania wody i błota pośniegowego spod opony
- Podwójna mieszanka gumowa dla lepszej równowagi osiągów na suchej i mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Winter V907
OOpony zimowe klasy premium przeznaczone do SUV-ów oraz samochodów z napędem spalinowym i elektrycznym o sportowej charakterystyce prowadzenia.
5,6/6,0 22 opinie
Całościowa ocena
5,1/6,0
Ogólny komfort jazdy
5,6/6,0
Prowadzenie sucha nawierzchnia
5,6/6,0
Prowadzenie mokra nawierzchnia
5,8/6,0
Prowadzenie warunki zimowe
100% użytkowników poleca tę oponę
Opinie użytkowników (22)
5,3
Polecam
Piotr
255/45 R19 104 V
:6,0
5,0
5,0
5,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,3
Polecam
Maciej
225/40 R19 93 W
:3,0
6,0
6,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,8
Polecam
Michal
235/50 R19 103 V
:6,0
6,0
5,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,7
Polecam
Arek
235/45 R19 99 V
:5,0
6,0
6,0
brak
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
5,8
Polecam
Puszek
255/40 R20 101 W
:5,0
6,0
6,0
6,0
KOMENTARZ UŻYTKOWNIKA OPINIA POTWIERDZONA ZAKUPEM
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
Pirelli
Winter Sottozero Serie II
265/35 R20 99 V
766,41
Hankook
Winter i*cept evo3 W330
265/35 R20 99 V
877,12
Dunlop
SP Winter Sport 3D
265/35 R20 99 V
927,49
Pirelli
P Zero Winter
265/35 R20 99 V
1491,89







