Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth-GT AE51 245/45 R18 100 W
Opony Yokohama BluEarth-GT AE51 to produkt skierowany do wymagających kierowców, poszukujących stabilnego, trwałego ogumienia, które nie zawiedzie ich nawet podczas szybkiej jazdy w sezonie letnim. Dzięki wyjątkowej metodzie mieszania gumy, opona jest wysoce elastyczna. Silnie przylega do podłoża, zwiększając przyczepność, a jednocześnie utrzymując sztywność w zakrętach i podczas hamowania. Model cechuje się lekką konstrukcją oraz niskimi oporami toczenia, dzięki czemu pozwala oszczędzać paliwo. Jest także przyjazny dla środowiska, ze względu na wykorzystanie naturalnych dodatków w składzie mieszanki.
Zalety opon Yokohama BluEarth-GT AE51
- Wyjątkowo solidna konstrukcja, dzięki dwuwarstwowej budowie
- Sztywne potrójne żebra zapewniające stabilność nawet przy dużych prędkościach
- Mniejsza waga oraz większa trwałość w porównaniu z wcześniejszym modelem
Mniejsza waga oraz większa trwałość w porównaniu z poprzednim modelem
Opony przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth-GT AE51 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/45 R18 |
| Kod producenta | 4968814963101 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 11,502 kg |







