Opis
Charakterystyka Nexen Nfera SU1 245/50 R18 104 W
Nexen N’Fera SU1 w każdych letnich warunkach zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. Ten oparty na sportowych rozwiązaniach model pewnie utrzymuje przyczepność, skutecznie hamuje oraz stabilnie pokonuje zakręty, również w trakcie jazdy z wysoką prędkością. Sztywne żebra centralne czuwają nad zachowaniem trakcji podczas jazdy na wprost, natomiast szerokie barki odpowiadają za przyczepność w zakrętach. Trzy szerokie rowki obwodowe, razem z kanałami poprzecznymi, wspomagają pracę opony Nexen N’Fera SU1 na mokrej drodze – zapewniają przyczepność i zabezpieczają przed aquaplaningiem.
Zalety opon Nexen Nfera SU1
- Rewelacyjna odporność na zużycie dzięki równomiernie rozłożonym naciskom
- Idealne wyważenie dla większych osiągów
- Design bloków nastawiony na pochłanianie drgań i hałasu
Zastosowanie opon Nexen Nfera SU1
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Nexen |
| Model bieżnika | Nfera SU1 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/50 R18 |
| Kod producenta | 8807622234408 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 104 (do 900 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,08 kg |







