Opis
Charakterystyka Vredestein Wintrac Pro 215/65 R17 99 H
Opona Vredestein Wintrac Pro jest doskonale przystosowana do szybkiej jazdy w zimowych warunkach. Szerokie rowki w centralnej części bieżnika skutecznie ogumienia. Ostro zakończone krawędzie bloków bieżnika wczepiają się w pokrywającą nawierzchnię. Ich funkcję wspomaga gęsta sieć lameli, która pokrywa bieżnik. Przekłada się to na dynamiczne manewrowanie bez utraty prawidłowej trakcji. Duży obszar styku opony z nawierzchnią sprawia, że samochód błyskawicznie reaguje na manewry kierownicą i doskonale utrzymuje tor jazdy w zakrętach. Model Vredestein Wintrac Pro powstaje z gumy o opatentowanym składzie, która nie zmienia swoich właściwości nawet podczas dużych wahań temperatury.
Zalety opon Vredestein Wintrac Pro
- Poprawiona o 15% przyczepność na śniegu w stosunku do poprzedniej generacji
- Skrócona o 10% droga hamowania na mokrej drodze w porównaniu do poprzedniego modelu
- Udoskonalone połączenie krzemionki i żywicy dla jeszcze lepszej pracy w niskich temperaturach
Zastosowanie opon Vredestein Wintrac Pro
Opona przeznaczona do samochodów sportowych o mocnych silnikach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Wintrac Pro |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/65 R17 |
| Kod producenta | 8714692806766 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,965 kg |







