Opis
Charakterystyka Kormoran SUV Snow 235/60 R18 107 V
Ten model jest dedykowany kierowcom, którzy stawiają na bezpieczeństwo w rozsądnej cenie. Kierunkowy bieżnik wyposażony jest w sieć rowków ułożonych w kształt tarczy. Taki układ z jednej strony doskonale odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe a z drugiej zapewnia maksymalną przyczepność w zimowych warunkach. Zachowanie prawidłowej trakcji na oblodzonej nawierzchni to zasługa mikro-żeberek zlokalizowanych między klockami bieżnika. Zapobiegają one odkształceniom opony. Kormoran SUV Snow produkowany jest z mieszanki z dodatkiem krzemionki. Komponent ten słynie ze swojej odporności na bardzo niskie temperatury. To właśnie dzięki krzemionce ogumienie utrzymuje elastyczność i mocno trzyma się nawierzchni.
Zalety opon Kormoran SUV Snow
- Gęsta sieć lameli dla większej przyczepności na śniegu lub lodzie
- Zwiększona liczba bloków poprawiających pracę w zakrętach oraz redukujących hałas i wibracje
- Mieszanka gumowa dostosowana do pracy w niskich temperaturach
Zastosowanie opon Kormoran SUV Snow
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kormoran |
| Model bieżnika | SUV Snow |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/60 R18 |
| Kod producenta | 770930 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 13,322 kg |







