Opis
Charakterystyka Arisun Z507 245/45 R17 99 V
Arisun to zimowy model z asymetrycznym bieżnikiem – wzór bieżnika stanowi sprawdzone rozwiązanie koncernu ZC Rubber, który jest również właścicielem marek Goodride czy Westlake. Solidnie skonstruowane bloki zewnętrznej strony asymetrycznego bieżnika sprzyjają stabilności prowadzenia w zakrętach. Rozbudowana sieć kanałów po stronie wewnętrznej pomaga natomiast zachować przyczepność na mokrej nawierzchni. Za przyczepność w śnieżnych warunkach odpowiadają natomiast zygzakowate lamele na całej szerokości bloków bieżnika Arisun Z507. Krawędzie lameli zwiększają liczbę punktów zaczepienia o śnieg, co dostarcza dodatkową przyczepność i wspomaga hamowanie.
Zalety opon Arisun Z507
- Zimowa formuła mieszanki gumowej dla sprawnej pracy bieżnika w ujemnych temperaturach
- Asymetryczny bieżnik dla stabilnego prowadzenia i skuteczności na mokrej nawierzchni
- Zygzakowate lamele dla wyższej przyczepności na śniegu
Zastosowanie opon Arisun Z507
Opony zimowe przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Arisun |
| Model bieżnika | Z507 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/45 R17 |
| Kod producenta | 6932621603855 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 10,58 kg |







