Opis
Charakterystyka Vredestein Wintrac Pro+ 225/35 R19 88 W
Vredestein Wintrac Pro+ to opony zimowe klasy premium dopasowane do samochodów o wysokich osiągach. Dzięki odpowiednim modyfikacjom model zapewnia na śniegu lepszą skuteczność hamowania, wyższą pewność prowadzenia, a także wyraźnie większą przyczepność w porównaniu z modelem wcześniejszej generacji. Jednocześnie dzięki mieszance gumowej z dużą zawartością krzemionki oraz żywic model utrzymuje niezmiennie wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrej drodze. Zaawansowane połączenie polimerów i wypełniaczy w mieszance bieżnika Vredestein Wintrac Pro+ poprawia jego trwałość i odporność na zużycie, a zredukowane opory toczenia przekładają się na niższe zużycie paliwa niż w modelu wcześniejszej generacji.
Zalety opon Vredestein Wintrac Pro+
- Zwiększone parametry na śniegu w porównaniu z modelem poprzedniej generacji
- Krzemionka oraz żywice w składzie mieszanki zapewniające bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni
- Zredukowane opory toczenia
Zastosowanie opon Vredestein Wintrac Pro+
Opony zimowe przystosowane do użytku w autach osobowych oraz SUV-ach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Wintrac Pro+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/35 R19 |
| Kod producenta | 8714692802294 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 9,917 kg |







