Opis
Charakterystyka Vredestein ULTRAC+ 225/45 R17 94 Y
Opony Vredestein Ultrac+ reprezentują klasę premium – oferują wysoką jakość wykonania oraz parametry jezdne na znakomitym poziomie. Ten model stworzono po to, aby zapewnić doskonały komfort podróżowania na dłuższym dystansie niż model wcześniejszej generacji. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii mieszanki gumowej uzyskał lepszy współczynnik ścieralności oraz wydłużone przebiegi. Kwadratowa powierzchnia bieżnika przyczynia się do bardziej równomiernego zużycia. Vredestein Ultrac+ może zaoferować wyjątkową wygodę podróżowania dzięki zwiększonej strefie elastyczności. Na komfort wpłynęła także optymalizacja szczytu bieżnika oraz grubości ściany bocznej. Dzięki tym rozwiązaniom model niskim hałasem toczenia i wysoką skutecznością w tłumieniu nierówności jezdni.
Zalety opon Vredestein ULTRAC+
- Najnowsza technologia mieszanki gumowej dla wyższej wytrzymałości
- Wysoki poziom wygody podróżowania
- Skuteczne tłumienie nierówności jezdni dzięki zoptymalizowanej grubości ścian bocznych
Zastosowanie opon Vredestein ULTRAC+
Opony letnie przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | ULTRAC+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R17 |
| Kod producenta | 8714692995378 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 8,929 kg |







