Opis
Charakterystyka Vredestein ULTRAC+ 215/70 R16 100 H
Opony Vredestein Ultrac+ reprezentują klasę premium – oferują wysoką jakość wykonania oraz znakomity poziom bezpieczeństwa. Ten model powstał po to, aby zapewnić doskonały komfort podróżowania na dłuższym dystansie niż model wcześniejszej generacji. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii mieszanki gumowej zapewnia lepszy współczynnik ścieralności oraz wydłużone przebiegi. Kwadratowa powierzchnia bieżnika przyczynia się do bardziej równomiernego zużycia. Vredestein Ultrac+ może zaoferować wyjątkową wygodę podróżowania dzięki zwiększonej strefie elastyczności. Na komfort wpłynęła także optymalizacja wierzchołka bieżnika oraz grubości ściany bocznej. Dzięki tym rozwiązaniom model niskim hałasem toczenia i wysoką skutecznością w tłumieniu nierówności jezdni.
Zalety opon Vredestein ULTRAC+
- Najnowsza technologia mieszanki gumowej dla zwiększenia wytrzymałości
- Wysoki komfort podróżowania
- Skuteczne tłumienie nierówności jezdni dzięki zoptymalizowanej grubości ścian bocznych
Zastosowanie opon Vredestein ULTRAC+
Opony letnie przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | ULTRAC+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/70 R16 |
| Kod producenta | 8714692995354 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,523 kg |







