Opis
Charakterystyka Vredestein Snowtrac 5 165/65 R14 79 T
Ten zimowy model klasy premium oferuje doskonałe warunki jazdy w każdym aspekcie. Środkowa strefa kierunkowego bieżnika Vredestein Snowtrac 5 jest przecięta rowkiem z geometrycznymi nacięciami. Gwarantują one doskonałą stabilność na śniegu. Okrągły kształt styku z podłożem oraz stopniowane rowki wzdłużne minimalizują ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Lamele głębsze aż o 30% w odniesieniu do poprzedniej generacji jeszcze skuteczniej wgryzają się w śnieg i doskonale trzymają się oblodzonej drogi. Specjalnie opracowana mieszanka gumowa zapewnia większą przyczepność oraz stabilność, a do tego znacząco wydłuża żywotność ogumienia.
Zalety opon Vredestein Snowtrac 5
- Doskonałe wyciszenie za sprawą technologii Stealth Design
- Oryginalny i ciekawy design zaprojektowany przez światowego lidera projektów z branży samochodowej Italdesign-Giugiaro
- Mieszanka gumowa odporna na zużycie
Zastosowanie opon Vredestein Snowtrac 5
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Snowtrac 5 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 165/65 R14 |
| Kod producenta | 8714692313493 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 79 (do 437 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 5,87 kg |







