Opis
Charakterystyka Vredestein Snowtrac 5 155/65 R14 75 T
Ten zimowy model klasy premium oferuje doskonałe warunki jazdy w każdym aspekcie. Centralna strefa kierunkowego bieżnika Vredestein Snowtrac 5 jest przecięta rowkiem z geometrycznymi nacięciami. Gwarantują one wysoką stabilność na śniegu. Okrągły kształt kontaktu z nawierzchnią oraz stopniowane rowki wzdłużne minimalizują ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Lamele pogłębione aż o 30% w odniesieniu do poprzedniej generacji jeszcze lepiej wczepiają się w śnieg i doskonale trzymają się oblodzonej drogi. Specjalnie opracowana mieszanka gumowa oferuje większą przyczepność oraz stabilność, a do tego znacząco przedłuża żywotność ogumienia.
Zalety opon Vredestein Snowtrac 5
- Doskonałe wyciszenie za sprawą technologii Stealth Design
- Oryginalny i ciekawy wygląd zaprojektowany przez światowego lidera projektów z branży samochodowej Italdesign-Giugiaro
- Mieszanka gumowa odporna na zużycie
Zastosowanie opon Vredestein Snowtrac 5
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Snowtrac 5 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 155/65 R14 |
| Kod producenta | 8714692313257 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 75 (do 385 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 5,365 kg |







