Opis
Charakterystyka Vredestein Quatrac 215/65 R16 98 H
Doświadczona w projektowaniu wielosezonowych marka Vredestein po raz kolejny zachwyca nowym modelem – Quatrac. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz użyciu najlepszych materiałów produkt wyróżnia się niezwykłą trwałością i wysokim poziomem bezpieczeństwa przez cały rok. W odniesieniu do poprzedniego modelu, nowy Quatrac zapewnia o ponad 10% wyższą skuteczność w walce z aquaplaningiem oraz poprawioną przyczepność na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Umożliwia tona nowo zaprojektowany bieżnik „deep V”, który oferuje o 10% większy obszar styku z podłożem. Polimery wielofunkcyjne w składzie nowej mieszanki pozwoliły wydłużyć okres eksploatacji ogumienia o 20%. Vredestein Quatrac to godny zaufania wybór na wszystkie sezony, co potwierdzają niezależne testy.
Zalety opon Vredestein Quatrac
- Lepsza odporność na zużycie dzięki mieszance nowej generacji
- Nowy wzór bieżnika zapewniający o 10% większą powierzchnię styku niż w poprzednim modelu
- Poprawiona odporność na aquaplaning
Zastosowanie opon Vredestein Quatrac
Opony przeznaczone do użytku w samochodach osobowych
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Quatrac |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/65 R16 |
| Kod producenta | 8714692358296 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,124 kg |







