Opis
Charakterystyka Vredestein Quatrac 185/65 R15 88 T
Doświadczona w produkcji ogumienia całorocznego marka Vredestein po raz kolejny zachwyca nowym modelem – Quatrac. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz użyciu najlepszych materiałów produkt oferuje niezwykłą trwałość i wysoki poziom bezpieczeństwa przez cały rok. W porównaniu do poprzedniego modelu, nowy Quatrac zapewnia o ponad 10% wyższą odporność na aquaplaning oraz lepszą przyczepność na suchej, mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Umożliwia to nowy projekt bieżnika „deep V”, który oferuje o 10% strefę kontaktu z podłożem. Mieszanka gumowa nowej generacji z polimerami wielofunkcyjnymi w składzie pozwoliła wydłużyć okres użytkowania ogumienia o 20%. Vredestein Quatrac to pewny wybór na wszystkie sezony, co potwierdzają niezależne testy.
Zalety opon Vredestein Quatrac
- Lepsza odporność na zużycie dzięki mieszance nowej generacji
- Nowy wzór bieżnika zapewniający o 10% większą strefę styku niż w poprzednim modelu
- Poprawiona odporność na aquaplaning
Zastosowanie opon Vredestein Quatrac
Opony przeznaczone do użytku w samochodach osobowych
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Quatrac |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/65 R15 |
| Kod producenta | 8714692358142 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 7,238 kg |







