Opis
Charakterystyka Uniroyal AllSeasonExpert 2 235/55 R17 103 V
Opona jest niezawodna i zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa przez cały rok. Zrównoważony bieżnik zapewnia doskonałe parametry zarówno na suchych drogach, jak i pokrytych śniegiem. Hamowanie na każdym rodzaju nawierzchni to zasługa geometrii bloków bieżnika oraz lameli, które zapewniają lepszą kompresję śniegu. Rozbudowany system rowków oraz technologia Skóry Rekina wpływają na szybkie odprowadzanie wody, bez ryzyka turbulencji powodowanych przez jej przepływ. Doskonałe trzymanie się Uniroyal AllSeasonExpert 2 w zakrętach zapewnia ustabilizowane, centralne żebro oraz poszerzone bloki barkowe. Opona nastawiona jest również na wolniejsze zużycie oraz niższe opory toczenia.
Zalety opon Uniroyal AllSeasonExpert 2
- Krótkie drogi hamowania na zaśnieżonej drodze dzięki lamelom kompresującym śnieg
- Technologia Skóry Rekina dla szybszego przepływu wody przez rowki i wyeliminowaniu turbulencji
- Szerokie bloki barkowe oraz stabilne żebro centralne utrzymujące prawidłową trakcję w zakrętach
Zastosowanie opon Uniroyal AllSeasonExpert 2
Opona przeznaczona do samochodów osobowych oraz typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Uniroyal |
| Model bieżnika | AllSeasonExpert 2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R17 |
| Kod producenta | 03628920000 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 11,535 kg |







