Opis
Charakterystyka Imperial ALL SEASON DRIVER 195/50 R15 82 V
To model opony, który warto rozważyć, jeśli kluczową kwestią jest idealny balans między atrakcyjną ceną a bezpieczeństwem jazdy. Wraz z korzystnym kosztem zakupu Imperial All Season Driver idzie spora odporność na zużycie oraz kilka innowacji – m.in. nietypowy sposób ułożenia lameli, który pozwala zachować stabilność prowadzenia zarówno zimą, jak i latem. W efekcie Imperial All Season Driver to odpowiednia opona dla kierowców, którzy przez cały rok poruszają się na niewielkich dystansach głównie w warunkach miejskich. Jednocześnie jej konstrukcja dostosowana jest do dużej masy. Imperial All Season Driver nie musi być zatem brana pod uwagę do użytku wyłącznie w małych autach. Odpowiednio dobrany rozmiar bez przeszkód spełni potrzeby dużo większych modeli samochodów.
Zalety opon Imperial ALL SEASON DRIVER
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
- Wzór bieżnika skutecznie odprowadzający wodę
- Nowatorskie zagęszczenie lameli na ogumieniu
Zastosowanie opon Imperial ALL SEASON DRIVER
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych, które mogą regularnie transportować spory ciężar.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | ALL SEASON DRIVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/50 R15 |
| Kod producenta | 5420068628339 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 82 (do 475 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 6,99 kg |







