Opis
Charakterystyka Hankook Winter i*cept X RW10 225/70 R16 103 T
Hankook Winter i*cept X RW10 to opony zimowe przeznaczone do montażu w pojazdach typu SUV. Są one wykonane z zastosowaniem wyjątkowo elastycznej mieszanki gumowej z dużą zawartością krzemionki. Taki materiał jest w stanie zapewnić przyczepność i bezpieczeństwo na drodze w skrajnie niskich temperaturach zimowych. Bardzo duże znaczenie ma również innowacyjny system odprowadzania wody, który znacząco obniża ryzyko aquaplaningu i zapewnia wysoką skuteczność hamowania na śniegu lub lodzie. Opony Hankook Winter i*cept X RW10 charakteryzują się również trwałością i ogromną wytrzymałością. Ich konstrukcja została odpowiednio wzmocniona, dzięki czemu długo utrzymują one swoje właściwości nawet przy eksploatacji w ciężkich SUV-ach.
Zalety opon Hankook Winter i*cept X RW10
- Bardzo dobra przyczepność na śliskich nawierzchniach
- Mieszanka gumowa o dużej zawartości krzemionki, która poprawia właściwości jezdne w skrajnie niskich temperaturach
- Wzmocniona konstrukcja opony, dzięki której zapewniona jest bardzo długa żywotność
Zastosowanie opon Hankook Winter i*cept X RW10
Opony Hankook Winter i*cept X RW10 przeznaczone są do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Winter i*cept X RW10 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/70 R16 |
| Kod producenta | 1023364 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,815 kg |
| Informacje dodatkowe | RW10|miękka mieszanka |







