Opis
Charakterystyka Goodyear UltraGrip Performance+ SUV 225/55 R18 102 V
Ten opracowany na podstawie poprzedniej generacji model jeszcze lepiej trzyma się drogi w sezonie zimowym, sprawniej hamuje oraz oferuje dłuższy przebieg. Kierunkowo ułożony bieżnik wzbogacono o gęstą sieć lameli i liczne nacięcia dla wyższej przyczepności na śniegu i lodzie. Szerokie rowki obwodowe skutecznie odprowadzają wodę oraz błoto pośniegowe, wspomagając pewność prowadzenia na mokrych nawierzchniach. Unowocześniona mieszanka gumowa utrzymuje odpowiednią elastyczność bez względu na temperaturę, gwarantując tym samym wysoki poziom stabilności na lodzie. Jednocześnie jest ona bardziej odporna na pęknięcia i uszkodzenia. Natomiast technologia Mielage Plus przekłada się na jeszcze większy przebieg Goodyear UltraGrip Performance+ SUV.
Zalety opon Goodyear UltraGrip Performance+ SUV
- Skrócona o 2% odległość hamowania na mokrej i suchej nawierzchni w porównaniu do poprzedniego modelu
- Zwiększony o 13% przebieg w odniesieniu do opony poprzedniej generacji
- Odporna na pęknięcia mieszanka zimowa Winter Grip
Zastosowanie opon Goodyear UltraGrip Performance+ SUV
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | UltraGrip Performance+ SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/55 R18 |
| Kod producenta | 581376 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 12,99 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych |







