Opis
Charakterystyka Goodride Solmax1 215/45 R17 91 Y
Goodride Solmax1 to ekonomiczny model oferujący wygodną jazdę oraz zapewniający bezpieczeństwo podczas deszczu. Układ nacięć i kanałów obwodowych przekłada się na skuteczne hamowanie i przyczepność podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Stabilność podczas jazdy na trasie zapewnia technologia Hybrid Formula, a technologia wstępnego naprężania warstwy nylonowej ogranicza odkształcenia stref barkowych w trakcie pokonywania zakrętów. Niski poziom hałasu to efekt wypustek w kształcie litery V umieszczonych przy wzdłużnych rowkach oraz nierównomiernego rozłożenia rowków poprzecznych. Fazowanie krawędzi bloków bieżnika Goodride Solmax1 redukuje wibracje, co również poprawia komfort jazdy.
Zalety opon Goodride Solmax1
- Wysoka skuteczność na mokrej nawierzchni
- Cicha i komfortowa jazda
- Równomierny rozkład nacisku zapewniający wytrzymałość
Zastosowanie opon Goodride Solmax1
Opony letnie przeznaczone do do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | Solmax1 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/45 R17 |
| Kod producenta | 6938112637699 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,05 kg |







