Opis
Charakterystyka Tracmax A/S VAN SAVER 215/60 R17 109 T
Całoroczne opony Tracmax A/S VAN Saver zostały stworzone z myślą o kierowcach ciężkich pojazdów dostawczych. Ich wyróżnikiem jest znakomita trwałość w bardzo atrakcyjnej cenie. Doskonale sprawdzają się w przypadku vanów. Pomimo swojego azjatyckiego pochodzenia, są dostosowane do naszego klimatu. Jako opony całoroczne zapewniają znakomitą sterowność i komfort jazdy w różnych warunkach. Można z nich korzystać zarówno w trakcie deszczowego lata, jak i mroźnej zimy. Tracmax A/S VAN Saver charakteryzuje bardzo duża odporność na warunki zewnętrzne – ich konstrukcję wyróżnia ogromna trwałość. To jedne z najtańszych dostępnych na rynku opon do aut dostawczych, które oferują przyzwoitą jakość.
Zalety opon Tracmax A/S VAN SAVER
- Opony budżetowe (ekonomiczne)
- Opony wielosezonowe
- Odporne na warunki atmosferyczne
- Zapewniają doskonałą sterowność w przypadku bardzo ciężkich pojazdów
Zastosowanie opon Tracmax A/S VAN SAVER
Opony Tracmax A/S VAN Saver dedykowane są do ciężkich pojazdów dostawczych, a także vanów i niektórych minivanów.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | dostawczy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | A/S VAN SAVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/60 R17 |
| Kod producenta | VSR1701 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 109 (do 1030 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | C |
| Waga | 13,1 kg |







