Opis
Charakterystyka Tracmax A/S TRAC SAVER 215/45 R16 90 V
Całoroczny model Tracmax A/S Trac Saver został stworzony z myślą o kierowcach, którzy chcą poruszać się na oponach o odpowiednich parametrach, ale nie zamierzają wydawać na nie zbyt dużej kwoty. Ogumienie oferuje krótkie drogi hamowania na mokrych nawierzchniach oraz skuteczność na drogach pokrytych śniegiem. Sprawność tego modelu w sezonie zimowym potwierdza certyfikat 3PMSF. Opony Tracmax A/S Trac Saver pasują do bardzo szerokiej gamy pojazdów – dostępne są w rozmiarach od 13 do 20 cali. Sprawdzą się przede wszystkim w samochodach miejskich. Docenią je kierowcy lekkich, zwrotnych aut, którzy rzadko wybierają się w podróż poza bezpieczne, dobrze utwardzone drogi. To jeden z tańszych modeli całorocznych, który jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo jazdy. W zimie dobrze radzą sobie z odprowadzaniem błota pośniegowego, latem oferują wysoką sterowność i komfort prowadzenia. Opony Tracmax A/S Trac Saver są również dostępne we wzmocnionym wariancie XL.
Zalety opon Tracmax A/S TRAC SAVER
- Ogumienie zapewniające odpowiednią jakość, oferowane w przystępnej cenie
- Doskonałe do aut miejskich
- Opony wielosezonowe – oszczędność czasu i pieniędzy
Zastosowanie opon Tracmax A/S TRAC SAVER
Opony Tracmax A/S Trac Saver przeznaczone są do samochodów osobowych, które poruszają się głównie po drogach miejskich.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | A/S TRAC SAVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/45 R16 |
| Kod producenta | TSR1613 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 90 (do 600 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 9,1 kg |







