Opis
Charakterystyka Toyo Snowprox S954 235/45 R17 97 V
Ten zimowy model charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością i krótką drogą hamowania na mokrej nawierzchni. Asymetryczny wzór bieżnika przedzielony jest aż czterema rowkami obwodowymi. Zapewniają one skuteczny drenaż. W efekcie droga hamowania na mokrym asfalcie ulega znacznemu skróceniu. Opona jest też bardziej odporna na aquaplaning. Szerokie żebro centralne zapewnia stabilną jazdę na śniegu. Przyczepność Toyo Snowprox S954 wspierają także liczne lamele, które czuwają nad utrzymaniem prawidłowej trakcji. Mieszanka gumowa pewnie trzyma się nawierzchni oraz cechuje się dużą odpornością na zużycie.
Zalety opon Toyo Snowprox S954
- Skrócona o 10% droga hamowania na mokrej nawierzchni w stosunku do poprzedniego modelu
- Doskonała przyczepność na śniegu za sprawą gęstej sieci lameli
- Odporna na ścieranie mieszanka gumowa
Zastosowanie opon Toyo Snowprox S954
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Toyo |
| Model bieżnika | Snowprox S954 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/45 R17 |
| Kod producenta | 4981910787334 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 97 (do 730 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 10,386 kg |







