Opis
Charakterystyka Vredestein Quatrac Pro+ 275/35 R19 100 Y
Vredestein Quatrac Pro+ to wielosezonowy model opon, który umożliwia bezpieczną jazdę o każdej porze roku. Aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie deszczowej pogody asymetryczny bieżnik pokryto szerszymi rowkami wzdłużnymi oraz rowkami bocznymi, które skutecznie odprowadzają wodę i znacząco obniżają ryzyko aquaplaningu. Przyczepność na mokrej nawierzchni wspiera mieszanka gumowa wzbogacona krzemionką oraz odpowiednimi żywicami. Żywice oraz polimery nowej generacji pozwalają także utrzymać właściwą elastyczność w niskich temperaturach. Jazdę zimą wspiera również odpowiedni rozkład naprężeń, który zwiększa skuteczność pracy lameli podczas jazdy na śniegu.
Zalety opon Vredestein Quatrac Pro+
- Zoptymalizowane prowadzenie na śniegu i błocie pośniegowym
- Znakomite parametry na mokrej nawierzchni
- Opory toczenia zredukowane o 5% w stosunku do poprzedniego modelu dzięki zoptymalizowanym wiązaniom między polimerami w mieszance gumowe
Zastosowanie opon Vredestein Quatrac Pro+
Opony całoroczne do aut osobowych oraz SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Quatrac Pro+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/35 R19 |
| Kod producenta | 8714692810367 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 12,948 kg |







