Opis
Charakterystyka Nokian Tyres WR Snowproof P 235/45 R18 98 V
To zimowy model, który doskonale przystosowuje się do warunków, nawet podczas nagłej zmiany pogody. Duży obszar kontaktu Nokian WR Snowproof P z podłożem poprawia przyczepność i wpływa na precyzyjną jazdę. Połączone rowki oraz gęsta sieć lameli sprawnie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe z powierzchni ogumienia. Pazury śnieżne, w które wyposażono bieżnik, wczepiają się w luźny śnieg, umożliwiając dynamiczne ruszanie i bezpieczne hamowanie. Usztywniona część centralna podnosi stabilność na suchych drogach. Dzięki temu opona niezwłocznie reaguje na ruch kierownicy.
Zalety opon Nokian Tyres WR Snowproof P
- Mieszanka gumowa Alpine Performance dla doskonałej przyczepności na różnych nawierzchniach, w szerokim zakresie temperatur
- Zmniejszone opory toczenia – mniejsze spalanie
- Wytwarzane bez udziału surowców szkodliwych dla środowiska
Zastosowanie opon Nokian Tyres WR Snowproof P
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Nokian Tyres |
| Model bieżnika | WR Snowproof P |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/45 R18 |
| Kod producenta | T431246 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 11,5 kg |







