Opis
Charakterystyka Bridgestone Turanza T005 255/40 R18 99 Y
Ten model niezwykle skutecznie sprawdza się na mokrych nawierzchniach, i to nie tylko na prostych odcinkach drogi. Bridgestone Turanza T005 oferuje na mokrym asfalcie również krótki dystans hamowania oraz wysoki poziom stabilności w zakrętach. Efektywny drenaż jest rezultatem szerokich rowków obwodowych i głębokich nacięć w środkowej części opony, połączonych z wysoką obręczą barkową. Krótkie drogi hamowania to zasługa licznych nacięć o ściętych krawędziach, które zapewniają lepszy kontakt z nawierzchnią. Doskonała stabilność w zakrętach jest natomiast zasługą bloków znajdujących się na obręczy barkowej.
Zalety opon Bridgestone Turanza T005
- Mieszanka gumowa wzbogacona o cząsteczki NanoPro-Tech™ pochłaniające wodę
- Lepsze o 8% hamowanie na mokrej nawierzchni w porównaniu do uśrednionych osiągów konkurencji
- Poprawione o 6% utrzymywanie prawidłowego toru jazdy w zakrętach w porównaniu do uśrednionych wyników konkurencji
Zastosowanie opon Bridgestone Turanza T005
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Turanza T005 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/40 R18 |
| Kod producenta | 3286341364910 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 99 (do 775 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | BMW (*) |
| Waga | 10,612 kg |
| Informacje dodatkowe | BMW 3-SERIES AND |







