Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Sailun |
| Model bieżnika | TERRAMAX AT |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/65 R17 |
| Kod producenta | 6959655420494 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 104 (do 900 kg) |
| Indeks prędkości | S (do 180 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 0 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | Przyczepność na lodzieEV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 15,029 kg |







