Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Rotalla |
| Model bieżnika | SETULA W RACE S360 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/70 R16 |
| Kod producenta | 6958460931447 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 100 (do 800 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,08 kg |







