Opis
Charakterystyka Rotalla S210 205/50 R16 91 H
Zimowa opona klasy budżetowej z bieżnikiem asymetrycznym. Klocki Rotalla Ice Plus S210 pokrywa gęsta sieć lameli, która przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy w warunkach zimowych. Zygzakowate lamele wgryzają się w zaśnieżoną oraz oblodzoną nawierzchnię, zwiększając przyczepność oraz skuteczność hamowania. Skuteczne odprowadzanie wody zapewnia system drenażu oparty o cztery rowki obwodowe oraz poprzeczne nacięcia na barkach opony. Rotalla S210 to opona wzmacniana. Przekłada się to na wzrost wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia, a także lepsze wykorzystanie mocy samochodu. Ogumienie wyposażono w rant ochronny, który obniża ryzyko uszkodzenia felgi.
Cechy opon Rotalla S210
- Przystępna cena
- Opona wzmacniana z oznaczeniem XL
- Rant ochronny obniżający ryzyko uszkodzenia felgi
Zastosowanie opon Rotalla S210
Opony zimowe, przeznaczone do użytku w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Rotalla |
| Model bieżnika | S210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/50 R16 |
| Kod producenta | 6958460908258 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,51 kg |







