Opis
Charakterystyka Roadstone N’Fera RU1 235/65 R17 108 V
Roadstone N’Fera RU1 to letni model z bieżnikiem asymetrycznym. Układ nacięć i pasów żebrowych w strefie centralnej został zoptymalizowany w zakresie stabilności kierunkowej. Dzięki temu opony zachowują stabilność nawet w trakcie szybkich podróży po autostradach. Układ rowków obwodowych składa się z trzech szerokich kanałów odpowiedzialnych za drenaż oraz wąskiego kanału w strefie zewnętrznej, który wpływa na poprawę stabilności w zakrętach. W efekcie model Roadstone N’Fera RU1 może zaoferować przyczepność i bezpieczeństwo w mokrych warunkach drogowych, a na suchej nawierzchni zapewnia pewność i utrzymanie odpowiedniej dynamiki w zakrętach. Na bieżniku rozmieszczono wąskie lamele redukujące szum, co skutkuje wyższym komfortem i cichym podróżowaniem.
Zalety opon Roadstone N’Fera RU1
- Układ nacięć na pasach żebrowych dla lepszej stabilności podczas jazdy z dużą prędkością
- Układ rowków 3+1 dla bezpieczeństwa na mokrej drodze z zachowaniem stabilności w zakrętach na suchej nawierzchni
- Lamele redukujące szum bieżnika dla zmniejszenia hałasu toczenia i wyższego komfortu
Zastosowanie opon Roadstone N’Fera RU1
Opony letnie przeznaczone do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Roadstone |
| Model bieżnika | N’Fera RU1 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/65 R17 |
| Kod producenta | 8807622232312 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 108 (do 1000 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 13,08 kg |







