Opis
Charakterystyka Radar DIMAX 4 SEASON 255/50 R19 107 W
Radar Dimax 4 Season to wielosezonowy model wyposażony w bieżnik asymetryczny. Cztery szerokie rowki obwodowe umożliwiają skuteczne odprowadzanie wody z punktu styku bieżnika z podłożem. Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo jazdy w mokrych warunkach oraz poprawia się odporność na aquaplaning. Jednocześnie asymetryczny układ bloków pozwala zachować stabilne prowadzenie na suchej drodze. Bloki bieżnika pokrywa gęsta sieć lameli, które zapewniają lepszą przyczepność na śniegu, błocie pośniegowym oraz na mokrej nawierzchni. Na całoroczne możliwości modelu Radar Dimax 4 Season wpływa również podwójna mieszanka gumowea, która utrzymuje optymalną elastyczność zarówno w letnich, jak i zimowych temperaturach. Dzięki odpowiednio dobranej sekwencji bloków bieżnika udało się także obniżyć hałas toczenia, co korzystnie wpływa na komfort jazdy.
Zalety opon Radar DIMAX 4 SEASON
- Gęsta sieć lameli zwiększająca przyczepność w śliskich warunkach
- Podwójna mieszanka gumowa utrzymująca optymalną sztywność w szerokim zakresie temperatur
- Sekwencja bloków bieżnika zoptymalizowana w zakresie redukcji hałasu
Zastosowanie opon Radar DIMAX 4 SEASON
Opony całoroczne do samochodów osobowych oraz aut typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Radar |
| Model bieżnika | DIMAX 4 SEASON |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/50 R19 |
| Kod producenta | 8886459525569 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 14,46 kg |







