Opis
Charakterystyka Point S Summer S 225/45 R18 95 Y
Point S Summer S to opona na lato zaprojektowana i wyprodukowana w Europie. Opona spełnia wymogi kierowców, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa oraz stabilność i komfort jazdy. Bieżnik z licznymi lamelami, ustawionymi pod różnym kątem oraz dużymi klockami barkowymi przekłada się na wysoką przyczepność i stabilność opony, a w efekcie pewne prowadzenie pojazdu. Dzięki opracowanemu systemowi drenażu opona pozwala zachować przyczepność i bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni. Mieszanka gumowa, która jest używana do produkcji opony, zawiera w swoim składzie polimery poprawiające odporność na zużycie. Opona oferuje również niskie opory toczenia, które procentują wyższą efektywnością paliwową ogumienia.
Zalety opon Point S Summer S
- korzystny stosunek ceny do parametrów
- dobra skuteczność na mokrej nawierzchni
- wysoka trwałość
Zastosowanie opon Point S Summer S
Opona jest przeznaczona na sezon letni do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Point S |
| Model bieżnika | Summer S |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R18 |
| Kod producenta | 15590290000 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,847 kg |







