Opis
Charakterystyka Kumho WINTERCRAFT WS71 235/50 R20 104 V
Ten model klasy średniej zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz doskonałe osiągi w zimowych warunkach. Asymetryczny wzór bieżnika składa się z masywnych bloków oraz zróżnicowanych rowków. Część kanałów układa się w zygzakowaty wzór, który mocno wczepia się w śnieg. Dodatkowo agresywny bieżnik przecięty jest aż czterema kanałami obwodowymi. Ich zadaniem jest szybkie odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Przyczepność na oblodzonej oraz ośnieżonej drodze zapewniają także proste i zygzakowate lamele. W rezultacie Kumho WinterCraft WS71 może pochwalić się krótką drogą hamowania. Zimowa mieszanka gumowa jest odporna na zużycie, a wskaźnik pozwala na samodzielne kontrolowanie wysokości klocków bieżnika.
Zalety opon Kumho WINTERCRAFT WS71
- Agresywny bieżnik nastawiony na wysokie osiągi w zimowych warunkach
- Jedna z najbardziej bezpiecznych opon zimowych Kumho według testu producenta
- Atrakcyjny dla oka design ściany bocznej oraz bieżnika
Zastosowanie opon Kumho WINTERCRAFT WS71
Opona przeznaczona do samochodów w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | WINTERCRAFT WS71 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/50 R20 |
| Kod producenta | 8808956665845 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 104 (do 900 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 14,263 kg |







