Opis
Charakterystyka Goodyear EfficientGrip Performance 215/55 R17 94 V
To jeden z pierwszych modeli, jakie stworzono z myślą o ochronie środowiska. Opona nastawiona jest na oszczędność paliwa oraz długie użytkowanie. Do tego cechuje się przyczepnością klasy premium, a także wysoką skutecznością hamowania. Ten ostatni parametr to efekt technologii Active Braking. Poprawiony obszar styku ogumienia z nawierzchnią przekłada się na doskonałe hamowanie. Technologia Wear Control zapewnia wysoką trakcję nawet na mokrym asfalcie. Goodyear EfficientGrip Performance oferuje też wydłużony okres użytkowania. Niskie opory toczenia to zasługa mieszanki gumowej FuelSaving.
Zalety opon Goodyear EfficientGrip Performance
- Skuteczne hamowanie za sprawą technologii Active Braking
- Ograniczone straty energii dzięki mieszance gumowej FuelSaving
- Wydłużony okres eksploatacji
Zastosowanie opon Goodyear EfficientGrip Performance
Opona przeznaczona do samochodów osobowych z mocnym silnikiem.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | EfficientGrip Performance |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/55 R17 |
| Kod producenta | 548162 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 8,445 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych|OE VOLKSWAGEN |







