Opis
Charakterystyka Falken Ziex ZE310 Ecorun 205/50 R17 89 W
To model dopracowany w kwestii uniwersalności. Wzór asymetrycznego bieżnika różni się od siebie w zależności od rozmiaru opony, dlatego ogumienie skutecznie sprawdza się zarówno w małych hatchbackach, jak i większych samochodach osobowych. Do szerokości 195 mm Falken Ziex ZE310 Ecorun przecinają trzy rowki obwodowe, a powyżej – cztery. Dodatkowy rowek w większych modelach zapewnia równie sprawny drenaż przy szerszej strefie styku z nawierzchnią. Dzięki temu skutecznie ogranicza ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Technologia Adaptive Constant Pressure powoduje, że ciśnienie w oponie płynnie dostosowuje się do warunków jazdy. Wpływa to na lepszą stabilność i zachowanie przyczepności. Natomiast opatentowana mieszanka Advanced 4D Nano Design zapewnia większą odporność na ścieranie.
Zalety opon Falken Ziex ZE310 Ecorun
- Wzór bieżnika dopasowany do rozmiaru opony dla zachowania zawsze tak samo wysokich parametrów
- Odporność na ścieranie zwiększona o 1/3 dzięki opatentowanej mieszance gumowej Advanced 4D Nano Design
- Doskonałe redukowanie szumów i amortyzacja wibracji
Zastosowanie opon Falken Ziex ZE310 Ecorun
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | Ziex ZE310 Ecorun |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 205/50 R17 |
| Kod producenta | 339678 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 89 (do 580 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 11,1 kg |
| Informacje dodatkowe | FEXM |







