Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth Winter V906 SUV 225/55 R18 102 V
Opona zimowa Yokohama BluEarth Winter V906 SUV to produkt klasy premium, zaprojektowany dla wymagających kierowców samochodów w nadwoziu SUV, crossoverów czy innych aut o podwyższonym prześwicie. Opona wykorzystuje wzmocnienia konstrukcyjne, dzięki którym bez problemów radzi sobie z dużą masą tych samochodów. Jej kierunkowy bieżnik zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej drodze, a nowoczesna mieszanka gumowa i sieć lameli 3D podnoszą przyczepność i stabilność jazdy na śniegu i lodzie. Bieżnik ogumienia jest odporny na przyspieszone zużycie. Dużą zaletą opony Yokohama BluEarth Winter V906 SUV jest jej responsywność – szybka odpowiedź na polecenia z układu kierowniczego pojazdu.
Zalety opon Yokohama BluEarth Winter V906 SUV
- stabilność i wysoka odporność na obciążenia
- bardzo dobra przyczepność do nawierzchni w warunkach zimowych
- krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth Winter V906 SUV
Opona jest przeznaczona na sezon zimowy, do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth Winter V906 SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/55 R18 |
| Kod producenta | 4548515016643 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 12,575 kg |







