Opis
Charakterystyka Westlake SL 369 255/70 R17 112 T
Opona Westlake SL 369 została zaprojektowana do eksploatacji zarówno w terenie, jak i na drogach asfaltowych. To model dla osób, użytkujących pickupa lub pojazd terenowy z napędem na obie osie. Kierowcy, którzy od czasu do czasu – w związku z wykonywaną pracą lub hobbystycznie – poruszają się w terenie, mogą skutecznie wykorzystać możliwości tego ogumienia. Konstrukcja z opasaniem stalowym i twardy bieżnik przekładają się na stabilność i wysoką odporność na zniszczenie. Układ szerokich rowków dobrze odprowadza wodę i błoto, a nowoczesne lamele bieżnika podnoszą skuteczność hamowania. Opona wyróżnia się dobrym balansem pomiędzy parametrami niezbędnymi do bezpiecznej jazdy zarówno w terenie, jak i po drogach asfaltowych.
Zalety opon Westlake SL 369
- Wytrzymałość i odporność na uszkodzenia
- Niezawodność w terenie i na drogach utwardzonych
- Wysoki indeks nośności
Zastosowanie opon Westlake SL 369
Opona jest przeznaczona na sezon letni do samochodów osobowych, głównie pojazdów terenowych i SUV-ów 4×4
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Westlake |
| Model bieżnika | SL 369 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/70 R17 |
| Kod producenta | 6938112602642 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 112 (do 1120 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 18,08 kg |







