Opis
Charakterystyka Kumho Wintercraft WP51 225/60 R16 102 V
Kumho Wintercraft WP51 to opona z kierunkowym wzorem bieżnika, oznaczona certyfikatem 3PMSF (tzw. symbol płatka śniegu), zapewniającym o spełnianiu przez nią kryteriów opony zimowej. Ze względu na charakterystyczny układ bieżnika oraz dopracowany system lameli, wykazuje wysoką efektywność w zakresie odprowadzania wody i błota pośniegowego, a także wyjątkową przyczepność. Opona Kumho Wintercraft WP51 zapewnia pewny start i krótką drogę hamowania nawet na pokrytej śniegiem i śliskiej nawierzchni. Dzięki mieszance, z której powstaje jest również odporna na przedwczesne zużycie. Dodatkowym atutem jest także atrakcyjna cena opony oraz dostępność w szerokim zakresie rozmiarów.
Zalety opon Kumho Wintercraft WP51
- Skutecznie zachowuje przyczepność na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni
- System odprowadzania wody chroniący przed aquaplaningiem
- Atrakcyjna relacja ceny do jakości
Zastosowanie opon Kumho Wintercraft WP51
Opona przeznaczona do użytku w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Wintercraft WP51 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/60 R16 |
| Kod producenta | 8808956158989 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,4 kg |







