Opis
Charakterystyka Kumho Ecsta PS71 315/35 R20 110 Y
Ten model o sportowym zacięciu jest nastawiony na bezpieczną jazdę na mokrych nawierzchniach oraz krótkie drogi hamowania. Szerokie rowki obwodowe, obiegające asymetryczny bieżnik Kumho Ecsta PS71, odpowiadają za szybkie odprowadzanie wody. Ogumienie pewnie trzyma się mokrej nawierzchni, a kierowca cały czas w pełni kontroluje swój samochód. Nacięcia na bieżniku gwarantują stabilną jazdę podczas dynamicznych manewrów, również przy wysokich prędkościach. Budowa opony sprzyja także efektywnemu hamowaniu na suchej nawierzchni. Kumho Ecsta PS71 powstaje z mieszanki gumowej wzbogaconej o wysokiej jakości krzemionkę. Wpływa ona na wyższą trwałość opony oraz poprawia przyczepność.
Zalety opon Kumho Ecsta PS71
- Doskonale opracowany drenaż dzięki szerokim rowkom obwodowym
- Liczne nacięcia utrzymujące stabilność podczas dynamicznych manewrów
- Wysokiej jakości krzemionka w składzie mieszanki gumowej dla większej wytrzymałości na zużycie
Zastosowanie opon Kumho Ecsta PS71
Opona przeznaczona do samochodów osobowych i sportowych o dużej mocy.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Ecsta PS71 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 315/35 R20 |
| Kod producenta | 8808956324551 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 110 (do 1060 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 75 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 16,063 kg |







