Opis
Charakterystyka Hankook Ventus evo SUV K137A 235/55 R20 105 W
Hankook Ventus evo SUV K137A to letni model zapewniający znakomitą precyzję prowadzenia. Szeroki bark zewnętrzny o płaskim profilu maksymalizuje sztywność w kierunku jazdy, co zapewnia doskonałą przyczepność oraz wyjątkową stabilność w suchych warunkach drogowych. Bezpieczeństwo na mokrej drodze utrzymuje system odprowadzania wody, który kontroluje odkształcenia bloków bieżnika, dzięki czemu maksymalizuje przyczepność na drodze pokrytej warstwą wody. Wyższa skuteczność hamowania na mokrej drodze to efekt zoptymalizowanych rowków na klockach barkowych bieżnika Hankook Ventus evo SUV K137A, które dodatkowo zmniejszają hałas na suchej nawierzchni.
Zalety opon Hankook Ventus evo SUV K137A
- Jednolite rozprowadzanie sztywności na powierzchni bloków oraz równomierny rozkład ciśnienia dla zwiększenia przebiegu
- Fazowane krawędzie klocków dla skuteczniejszego hamowania na suchej nawierzchni
- Mieszanka gumowa zawierająca żywice zwiększające przyczepność na mokrej drodze
Zastosowanie opon Hankook Ventus evo SUV K137A
Opony letnie do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus evo SUV K137A |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R20 |
| Kod producenta | 1035194 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 105 (do 925 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 14,08 kg |
| Informacje dodatkowe | K137A|SUV |







