Opis
Charakterystyka Falken Wildpeak A/T AT3WA 195/80 R15 96 H
Model Falken Wildpeak A/T AT3WA charakteryzuje się stabilną jazdą oraz dobrym hamowaniem zarówno na asfalcie, jak i na bezdrożach, w każdych warunkach pogodowych. Zygzakowate żebra oczyszczają się z błota, zapewniając maksymalną przyczepność. Technologia step-down zwiększa powierzchnię styku opony z nawierzchnią, co poprawia hamowanie.
Zalety opon Falken Wildpeak A/T AT3WA
- Równomierne zużycie dzięki krzemionkowej mieszance
- Dodatkowa ochrona barku przed ostrymi kamieniami
- Niski poziom głośności
Zastosowanie opon Falken Wildpeak A/T AT3WA
Opona całoroczna przeznaczona do samochodów SUV 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Falken |
| Model bieżnika | Wildpeak A/T AT3WA |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/80 R15 |
| Kod producenta | 337163TH |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,2 kg |







