Opis
Charakterystyka Tracmax X-PRIVILO TX3 225/35 R19 88 Y
Ten model to doskonała alternatywa dla kierowców charakteryzujących się umiarkowanym stylem jazdy, ale oczekujących odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik przecięty jest czterema rowkami obwodowymi, które odpowiadają za szybkie i skuteczne odprowadzanie wody. Dzięki nim model bardzo dobrze trzyma się mokrej drogi oraz obniża ryzyko aquaplaningu. Symetryczne bloki umieszczone na obręczach barkowych wspomagają pokonywanie zakrętów, pozwalając na stabilne prowadzenie i prawidłowe utrzymanie trakcji. Wytrzymała na zużycie mieszanka gumowa, z której zbudowana jest Tracmax X-Privilo TX-3, dobrze trzyma się drogi oraz wspomaga hamowanie.
Zalety opon Tracmax X-PRIVILO TX3
- Regularne bloki na obręczach barkowych dla stabilnego pokonywania zakrętów
- Szerokie rowki wspomagające drenaż
- Odporna na zużycie mieszanka gumowa
Zastosowanie opon Tracmax X-PRIVILO TX3
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | X-PRIVILO TX3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/35 R19 |
| Kod producenta | 6956647620658 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,9 kg |







